Zarząd

Michał Jodłowiec – Prezes Zarządu

Doświadczony programista i game designer. Od 2019 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu w Asmodev S.A. oraz kieruje zespołem deweloperskim Emitenta studia znanym jako Delirma. Ponadto od 2017 r. jest właścicielem firmy wynajmującej mieszkania na okres krótkoterminowy. Wcześniej współpracował także z Ultimate Games S.A. i PlayWay S.A. jako programista, designer i lider projektów odpowiedzialny za produkcje gier.

Łukasz Bajno – Członek Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu i nadzorowaniu spółek gamingowych, w tym obecnych na rynku kapitałowym. Obecnie zajmuje stanowisko Prezesa Zarządu w spółce Black Rose Projects sp. z o.o., Członka Zarządu w spółkach West Wind sp. z o.o., Gaming Factory S.A. oraz ReCodeIT sp. z o.o., a także Członka Rady Nadzorczej w spółkach Polyslash S.A., Red Dev Studio S.A., Gaming Factory S.A., Falcon Games S.A. oraz Art Games Studio S.A.

Rada Nadzorcza

Mateusz Pastewka – Przewodniczący Rady Nadzorczej

Zawodowo związany z branżą finansową i deweloperską. Obecnie pełni funkcje Prezesa Zarządu w spółkach MJ Developer J32 sp. z o.o. oraz Flash Investment sp. z o.o., Członka Zarządu w spółkach: Poborzańska sp. z o.o. oraz Kielecka 5 sp. z o.o., a także funkcje nadzorcze w Punch Punk S.A.

Marcin Kostrzewa – Członek Rady Nadzorczej

Obecnie pełni funkcję Prezesa Zarządu w spółkach Falcon Games S.A. (w której wcześniej zajmował stanowisko Członka Rady Nadzorczej) oraz Ultimate VR sp. z o.o., a także Członka Rady Nadzorczej w spółkach Atomic Jelly S.A., Duality S.A., Art Games Studio S.A. oraz Sonka S.A. W przeszłości zawodowo związany z takim spółkami jak Maestria sp. z o.o., Bright Brokers sp. z o. o., PKO BP S.A., Lokaty Ziemskie sp. z o. o. oraz Gold Finance sp. z o.o.

Kajetan Wojnicz – Członek Rady Nadzorczej

W 1984 roku ukończył studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Statystyka, a w 1986 roku ukończył studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku ekonomiczno-społecznym. Ukończył także liczne kursy w obszarze rachunkowości. Obecnie pełni funkcję Członka Rady Nadzorczej w spółkach: Berling S.A., Comp S.A., Elzab S.A. oraz Gaming Factory S.A.

Mirosław Franelak – Członek Rady Nadzorczej

Od ponad 10 lat zajmuje się wsparciem rozwoju spółek z różnych branż, poprzez koordynowanie i realizowanie procesów związanych z kreowaniem przyszłości przedsiębiorstwa, marki, lub produktu, wpływając bezpośrednio na sposób funkcjonowania spółek oraz modyfikowanie ich strategii finansowej i marketingowej w odniesieniu do bieżących zmian wewnętrznych jak i zewnętrznych tzw. „business development”. Obecnie jest Prezesem Zarządu w Glob Games Studio sp. o.o., Westsidecapital sp. z o.o. oraz Datarobot sp. z o.o., a także Członkiem Rady Nadzorczej w Atomie Jelly S.A. i Pentacle S.A.

Karol Marcinkowski  – Członek Rady Nadzorczej

Obecnie pełni rolę Wiceprezesa Zarządu Glob Games sp. z o.o. oraz Glob Games Studio sp. z o.o. oraz Członka Rady Nadzorczej w Pentacle S.A.