Zarząd i rada nadzorcza

Zarząd

Michał Jodłowiec – Prezes Zarządu

Główny twórca gier Asmodevu. Od 2019 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu w Asmodev SA oraz kieruje zespołem deweloperskim. Ponadto od 2017 r. jest właścicielem firmy wynajmującej mieszkania na okres krótkoterminowy. Wcześniej współpracował także z Ultimate Games S.A. i PlayWay S.A. jako programista, designer i lider projektów odpowiedzialny za produkcje gier.

Rada Nadzorcza

Mateusz Adamkiewicz – Przewodniczący Rady Nadzorczej

Współzałożyciel i główny akcjonariusz Gaming Factory S.A. Przez wiele lat związany z branżą finansową, pracował na stanowiskach analitycznych w domach maklerskich. Odpowiedzialny za finanse, pozyskiwanie zespołów deweloperskich, dystrybucję i marketing gier. Absolwent studiów magisterskich na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

Kajetan Wojnicz – Członek Rady Nadzorczej

W 1984 roku ukończył studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Statystyka, a w 1986 roku ukończył studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku ekonomiczno-społecznym. Ukończył także liczne kursy w obszarze rachunkowości. Obecnie pełni funkcję Członka Rady Nadzorczej w spółkach: Berling S.A., Comp S.A., Elzab S.A. oraz Gaming Factory S.A.

Marcin Kostrzewa – Członek Rady Nadzorczej

Pełni funkcję Prezesa Zarządu w spółce Glob Games Studio S.A. , a także Członka Rady Nadzorczej w spółkach Black Rose Projects S.A., Atomic Jelly S.A., Duality S.A. oraz Sonka S.A. W przeszłości członek zarządu w spółkach Falcon Games S.A. (w której wcześniej zajmował stanowisko Członka Rady Nadzorczej) oraz Ultimate VR sp. z o.o. oraz członek Rady Nadzorczej Art Games Studio S.A. i Polyslash S.A.

Mirosław Franelak – Członek Rady Nadzorczej

Były Prezes Glob Games Studio Sp. z o.o. (wydawca gier indie) i Westside Capital Sp. z o.o. Obecnie rozwija startup analityczny AI Games Technology Sp z o.o. oraz Prezes Spółki Datarobot Sp. z o.o. Członek Rady Nadzorczej w spółkach branży gamedev: Atomic Jelly S.A. oraz Pentacle S.A.

Marcin Przymus  – Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Akademii WSB, gdzie ukończył studia MBA przy EY Academy of Business. Posiada doświadczenie w układaniu strategii sprzedażowych oraz strategii rozwoju. Zawodowo związany z branżą finansową oraz sprzedażową, w tym ponad 10 lat z firmą Allergan. Obecnie Przewodniczący Rady Nadzorczej Art Games Studio oraz właściciel dwóch firm działających w branży IT oraz doradczej.