Asmodev S.A. prowadzi działalność na rynku gier wideo jako producent gier własnych oraz na zlecenie innych podmiotów. Spółka została założona w lutym 2018 r. w Warszawie. Model działania Emitenta opiera się głównie na bezpośredniej współpracy z pojedynczymi osobami oraz podzespołem Prezesa Zarządu Spółki, Delirmą. Dla Asmodev S.A. tworzą graficy, animatorzy, a także programiści i designerzy. Bazując głównie na własnych współpracownikach, Emitent unika dodatkowych kosztów, w tym udziałów w przychodach zewnętrznych zespołów.

Asmodev S.A. zajmuje się produkcją gier klasy indie premium o szokującej i kontrowersyjnej fabule, w wersji na PC Steam. Należy wskazać, iż wszystkie gry Emitenta osadzone są w jednym i tym samym świecie (uniwersum), w którym dominują przemoc, patologia i satanizm. Wszystkie realizowane przez Emitenta gry znajdują się na etapie produkcji, w związku z czym Spółka nie osiągała z nich przychodów.

Spółka posiada również dużą bazę assetów do gier na silniku Unreal Engine 4 oraz Unity, które sprzedaje, udzielając na nie niewyłącznej licencji. Ponadto Emitent na zlecenie innych podmiotów wykonuje: (i) utwory literackie w postaci scenariusza oraz koncepcji gameplay do gier, które stanowią podstawę do stworzenia gier, a także (ii) utwory literackie w postaci scenariusza trailera gier, które stanowią podstawę do stworzenia trailera gier.